Adana Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Atatürk Yüzme Havuzu

2200 kişi kapasiteli havuzumuzda, 25 diplomalı bay ve bayan eğitmenler eşliğinde acemi kurslarımız bulunmaktadır. Ayrıca havuzumuza serinlemek ve eğlenmek isteyen vatandaşlarımızı da kabul ediyoruz. Yaz ayı boyunca üyelerimiz fitness merkezimizden de faydalanabilmektedirler.

 

Atatürk Yüzme Havuzu Fiyat Bilgileri;

Acemi (Grup) 6 – 15 yaş

3 Hafta 12 Saat : 130 TL

Chipli Üyelik

30 Günlük : 150 TL

Not: Tek kullanımlık Chip 22 TL

Özel Ders

Birebir 8 saat : 242 TL

 

Atatürk Yüzme Havuzu İletişim Bilgileri:

Adres:  Kurtuluş Mh, Ziyapaşa Blv, 01120 Seyhan/Adana

Telefon: 0322 453 12 43

 

Atatürk Yüzme Havuzu

Atatürk Yüzme Havuzu


Deprecated: comments.php olmayan tema 3.0.0 sürümünden berikullanılmayacak ve şu an için alternatifi yok. Lütfen temanıza bir comments.php şablonu ekleyin. in /home/yuzmehavuzlari/domains/yuzmehavuzlari.com.tr/public_html/adana/wp-includes/functions.php on line 4920

“Atatürk Yüzme Havuzu” için 2 cevap

  1. Teslime Efe dedi ki:

    Benim 64 aylık oğlum var onu hafta sonu yüzme kursuna yazdırmak istiyorum . Alt yaş sınırı 5 diye biliyordum ama şimdi 6 yazıyor. Yazdırabiliyor muyuz ve aylık fiyat nedir?

  2. Hülya Demir dedi ki:

    İyi günler. Hiç yüzme bilmeyen biri olarak kurslara başlamak istiyorum. Kurs günleri, fiyatı ve bayan erkek karışık olup olmadığı konusunda mail yolu ile bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir